Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lubraniec-Parcele

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka Lubraniec-Parcele

Lubraniec-Parcele,kujawsko-pomorskie

118 800 zł1 980 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Oferta sprzedaży działki - obręb Górniak, lubraniec Działka nr 164/7 o powierzchni 1980 m , o wymiarach ok. 37.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubraniec-Parcele

Lubraniec-Parcele,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 998 m² 55,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - Lubraniec Parcele, nr ewid. 137/9 Najważniejsze informacje: numer ewidencyjny: 137/9 Powierzchnia: 1998 m Wydane warunki zabudowy - pozwalają na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Południe,Włocławek(Lubraniec-Parcele + 20 km)

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zdjęcia oddają aktualny stan nieruchomości oraz jej rzeczywiste wnętrze! Lokal o powierzchni 60,70 mkw. usytuowany jest na 4-piętrze w niskim bloku bez windy. Składa się z salonu ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł59,86 m² 8 937,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław Wysocki, tel.   . Do sprzedaży w ścisłym Centrum Miasta Włocławek (centrum Handlowe Wzorcownia) mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,86m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek(Lubraniec-Parcele + 20 km)

277 000 zł40,09 m² 6 909,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 37,30m 2 , usytuowane na 4 w 4 piętrowym bloku - osiedle Zazamcze. W lokalu znajdują się 2 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Lubraniec-Parcele + 20 km)

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w apartamentowcu w samym centrum miasta! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m 2 , usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Włocławek

Zazamcze,Włocławek(Lubraniec-Parcele + 20 km)

500 zł16 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem pokoi w budynku jednorodzinnym osiedle Zazamcze 1 os. cena najmu - 500zł / msc pomieszczenia: parter: 2 pokoje 3 osobowe, wspólna kuchnia i łazienka Piętro: 2 pokoje 3 osobowe, wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Włocławek

Południe,Włocławek(Lubraniec-Parcele + 20 km)

70 000 zł60 m² 1 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! Lokal użytkowy - os. Południe Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni ok. 60m 2 , idealny na działalność handlową lub usługową. Budynek wolnostojący o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Arciszewo

Arciszewo(Lubraniec-Parcele + 11 km)

220 000 zł20 500 m² 10,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana działka w miejscowości Arciszewo o pow. 2, 0468 ha, woj. kujawsko-pomorskie, pow. włocławski, gmina Boniewo. Na posesji znajdują się stare zabudowania czyli dom.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniego

Śródmieście,Włocławek(Lubraniec-Parcele + 20 km)

360 000 zł78,30 m² 4 597,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Stylowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78,30 mkw, z dwiema piwnicami, położone na 1. piętrze solidnego budynku mieszkalnego, wzniesionego w 1964 r. z cegły, dodatkowo ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Lubraniec-Parcele + 20 km)

359 000 zł63,20 m² 5 680,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 63,20 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Włocławek

Włocławek(Lubraniec-Parcele + 20 km)

1 190 000 zł2 168 m² 548,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 745 m²

Oferuję działkę o powierzchni 5745 m 2 zabudowaną obiektami: - budynek biurowo- techniczny - 1652,75 m 2 powierzchni użytkowej - budynek wiaty - 112,50 m 2 powierzchni użytkowej -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij